مدیریت خودکار کانال تلگرام

مدیریت خودکار کانال تلگرام

مدیریت خودکار کانال تلگرام:

برای اولین بار! سامانه ی پرنیان خدمات مدیریت کانال های تلگرام را به صورت خودکار ارائه می دهد.

با خدماتی که سامانه ی پرنیان ارائه می دهد: صاحبان کانالهای تلگرام یا شرکتهای محترمی که کانال تلگرامی دارند یا تمایل به ایجاد آن دارند بدون نیاز به جذب نیروی تمام وقت، می توانند کانال تلگرامی خود را همواره بروز نگه دارند.

———————-

چند پیشنهاد برای شما داریم:

روش اول :

روش اول مدیریت خودکار کانال تلگرام


روش اول بدین صورت است که : پست های مربوط به کانال شما، به یک باره، برای ما ارسال میشود و ما آنها را در ساعاتی که تعیین نموده اید منتشر می کنیم!هیچ محدودیتی در زمان انتشار مطالب وجود ندارد!!! (حتی اگر زمان انتشار پست های شما ساعاتی از ساعت بامداد مانند ۳٫۳۰ صبح باشد! روزهای تعطیل یا غیر تعطیل نیز هیچ تفاوتی برای ما نخواهد داشت!) شما در هر روز و هر دقیقه ای که تمایل به انتشار مطالبتان دارید می توانید مطلب مد نظرتان را در کانال تلگرامی خودمشاهده نمایید!

هزینه روش اول مدیریت خودکار کانال تلگرام

هزینه ی انجام این کار بر حسب تعداد پستهایی که در روز باید منتشر شوند متغییر خواهد بود. شروع قیمت پایه ی برای هر روز مقدار بسیار ناچیز ۶۰۰ تومان است!!بنابراین بدون اینکه بخواهید زمان زیادی را برای صرف انتشار مطالب در زمانهای مشخص نمایید می توانید با هزینه ی کمتر از یک اسنک! این کار را انجام دهید. ما قادر هستیم روزانه تا میلیونها کانال تلگرامی را مدیریت کنیم!!!!
قیمت خدمات در جدول ارائه شده است.


روش دوم :

روش دوم مدیریت خودکار کانل تلگرام

در روش دوم،شما مدیریت کامل ارسال مطالب شامل : تولید مطلب و ارسال آن را در اختیار ما قرار می دهید (همچنین خود شما یا نماینده و نمایندگان شرکت نیز می توانند همزمان مطالب مورد نظررا ارسال نمایند.)بنابراین با توجه به اینکه تولید مطلب بسیار زمان برخواهد بود قاعدتا هزینه ی کار در این روش بسیار بالاتر خواهد شد.

قیمت ارسال هر مطلب در این روش، ۵۰۰ تومان می باشد. حداقل مطلب قابل ارسال در روز ۱۵ مطلب و حداقل سفارش از این طریق بیست روز می باشد.


روش سوم :

روش سوم مدیریت خودکار کانل تلگرام

در این روش، ما سامانه ای تحت تلگرام برای شما طراحی خواهیم نمود که با استفاده از آن بتوانید مطالب خود را راس ساعاتی که مد نظر دارید ارسال نمایید. این سامانه تحت تلگرام بوده و نیازی به استفاده از مرورگر نیست.

بدین ترتیب شما می توانید مطالب آماده ی خود را در سامانه ی طراحی شده قرار دهید تا در زمانهای مشخص و دلخواه منتشر گردد.

قیمت این سامانه ۵۹۹ هزار تومان برای سال اول می باشد.

در صورت ثبت سفارش خدمات دو ساله، ۳۵ درصد تخفیف برای سال دوم دریافت خواهید نمود. اگر سفارش خود را بعد از اتمام سال اول تمدید نمایید ۱۵ درصد تخفیف دریافت می کنید.

در صورت ثبت سفارش سه ساله: به ترتیب ۳۵ درصد تخفیف برای سال دوم و ۵۰ درصد تخفیف برای سال سوم دریافت کنید!


تذکرات و رفع مسئولیت :

۱- در تمامی روشهای قید شده ما متعهد هستیم پست های شما ارسال گردد. اما توجه نمایید سامانه ی پرنیان هیچ تضمینی بر فیلترشدن یا تغییر سیاست های نرم افزار تلگرام نخواهد داشت. و خدمات ما تاهر زمان که تلگرام فیلتر نگردد یا سیاست های مربوط به خود شرکت تلگرام تغییر نکند ادامه خواهد داشت. منظور از این سیاستها هر گونه فعالیت تلگرام که در جهت محدود کردن ما (سامانه پرنیان) می باشد.از این بابت هیچ گونه بازگشت وجهی را که به دلیل موارد قید شده اتفاق می افتد نخواهد داشت.

۲- در صورت انتخاب روش اول، پست های مربوط به کانال، حداقل ۲۴ ساعت قبل از شروع انتشار اولین پست ، برای ما ارسال شده باشد.

بنابراین ترجیح ما در این مورد دریافت یک باره ی پست های شما به صورت هفتگی یا ماهیانه خواهد بود.منتهی مشکلی در دریافت پست ها به صورت دو روز یک بار نخواهیم داشت.

۳- به هیچ عنوان کانالهایی که قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمی کنند،نمی توانند این خدمات را دریافت کنندهمچنین کانالهایی که از این سرویس برای این مقاصد در آینده استفاده کنند بدون هیچ گونه هشداری لغو سرویس خواهند شد.

۴- کانالهای خصوصی یا Private مورد پذیرش نخواهند بود.


سفارش :

برای سفارش، می توانید با شماره ۰۱۷۳۵۸۳۲۸۷۰ تماس حاصل نمایید. بعد از تکمیل سفارش، فاکتور خدمات درخواستی برای شما ایمیل می گردد.

مدیریت خودکار کانال تلگرام01735832870

Theme Design :< href="http://www.parniansms.ir">ParnianSMS.IR